Нова Македонија - 11:20 08 Јан, 2013

Има многу рецепти за приготвување компири на пекарски начин, но овој е вистинскиот. Оди со секое месо, но и без него Состојки: 1-2 кг компири, 2 ...


 1. 1

  Страшно: Го оставиле да умре во најтешки маки затоа што им смрдел на докторите

 2. 2

  Пратениците на СДСМ му вртат грб на Заев – се враќаат во Собрание

 3. 3

  Ријана и Мајли се појавиле на хуманитарна вечера - за да ги покажат градите...

 4. 4

  Еден загинат и четири лица се повредени – Страшна сообраќајка на патот Куманово-Скопје

 5. 5

  ЕДНА НЕДЕЛА ПО ПОРОДУВАЊЕТО: Г-ѓа Ѓоковиќ изгледа одлично (ФОТО)